ДО УВАГИ ПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ ПРИРОДНОГО ГАЗУ!!!

Дата: 03.12.2020 11:41

Товариство з обмеженою відповідальністю «Укр Енерго Пром» провадить свою  діяльність на ринку енергопостачання у співпраці  з нашим партнером ТОВ «Енерджі трейд груп»( рік заснування: 2009; торгова  марка: ETG; код ЄДРПОУ:36716332)

На даний час компанія «Енерджі трейд груп» являється одним з найбільших українських незалежних провайдерів енергії, входячи, зокрема, у першу п’ятірку найкрупніших національних газотрейдерів, та здійснює свою діяльність на терені всієї України на підставі ліцензії  від 01 червня 2017 р. виданої Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Відкликаючись на  заклик українського уряду, скерований національним енергетичним компаніям, щодо недопустимості необґрунтованого росту комунальних тарифів для населення, компанією ETG( із залученням нашого підприємства) було прийнято рішення, щодо проведення акції в період з 21 грудня поточного року по 26.02.2021 р. у  Тячівському районі, Закарпатської області  із надання можливості мешканцям даного району  підписати Заяву-приєднання до умов  договору постачання природного газу на умовах Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам затвердженого постановою НКРЕКП від 30 вересня 2015 року №2050, із акційними (пониженими) тарифами з газопостачання.