Привітання діточок початкових класів які святкують св. Миколая за григоріанським стилем

Дата: 05.12.2020 23:46

Щороку 6 грудня католики всього світу відзначають світле й добре свято, яке радує і дітей, і дорослих, – День Святого Миколая (Мікулаш). Напередодні цього свята у Солотвинській ДШМ для учнів початкових класів Солотвинської ЗОШ №3 імені Яноша Бойоі відбувся концерт учнів школи мистецтв. Діти з захопленням дивились концерт та брали участь у конкурсі. Діточок зі святом привітав заступник селищного голови Янош Кочерга, побажал бути слухняними, гарно навчатись та вірити в дива, які творить Святий Миколай та вручив дітям солодощі від селищної ради та Мікулаша.

Незабутні враження та святкову атмосферу подарували маленьким глядачам юні таланти школи мистецтв, а організатори свята подбали про те, щоб воно залишило приємну згадку та святковий настрій.