Дата: від до Скинути

УВАГА! Попередження про стихійні та небезпечні метеорологічні явища, різкі зміни погоди

Український гідрометеорологічний центр та Закарпатський центр з гідрометеорології попереджає про небезпечні метеорологічні явища І рівня  небезпечності, жовтий по Закарпатській області!!! Протягом доби  13 січня 2021 року на більший частині Закарпатської області очікується значний сніг, на дорогах ожеледиця, на високогір’ї пориви північно-західного вітру 15-20 м/с, хуртовини, налипання мокрого снігу, та значне зниження  температури повітря.

18:51 12.01.2021

ДО УВАГИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ ПІДПРИЄМЦІВ, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТОВ ЯКІ ЗАЙМАЮТЬСЯ ВИГОТОВЛЕННЯМ ПРОЄКТІВ ЗЕМЛЕУСТРОЮ

З 01 СІЧНЯ 2021 РОКУ ПРОСИМО ВСІ КЛОПОТАННЯ ПРО РОЗГЛЯД ТА ПОГОДЖЕННЯ ПРОЄКТУ ЗЕМЛЕУСТРОЮ, ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ У ВЛАСНІСТЬ  ПОДАВАТИ ЗА ВСТАНОВЛЕНИМ ВЗІРЦЕМ .

19:37 30.12.2020