З Різдвом Христовим!

Дата: 06.01.2021 17:49

Фото без описуШановні мешканці Солотвинської громади та її гості !

У ці різдвяні дні, коли наші серця наповнюються духовною радістю, сердечно вітаю Вас і Ваші родини з Різдвом Христовим

Бажаю Вам міцного здоров`я, щастя, добра і злагоди. Нехай Різдво Христове принесе Вам тільки добробут, благополуччя, родинне тепло, шану та любов від рідних та близьких вам людей, натхнення і успіх-у професійній діяльності, надію і любов-у серцях! Нехай справдяться найамбітніші плани та найзаповітніші мрії! А осяйна Різдвяна зоря об`єднує усіх нас-і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідного дому,-чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей, а в кожній родині панує мир та Боже благословіння..

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!

СЛАВІМО ЙОГО!