УВАГА! Попередження про стихійні та небезпечні метеорологічні явища, різкі зміни погоди

Дата: 12.01.2021 18:51

Фото без описуУкраїнський гідрометеорологічний центр та Закарпатський центр з гідрометеорології попереджає про небезпечні метеорологічні явища І рівня  небезпечності, жовтий по Закарпатській області!!!

Протягом доби  13 січня 2021 року на більший частині Закарпатської області очікується значний сніг, на дорогах ожеледиця, на високогір’ї пориви північно-західного вітру 15-20 м/с, хуртовини, налипання мокрого снігу, та значне зниження  температури повітря.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

На добу з 21 год. 12 січня до 21 год. 13 січня 2021 року
по Закарпатській області: Хмарно, на більшій частині території значний сніг. На дорогах ожеледиця. На високогір'ї хуртовини. Вітер північно-західний 5-10, на високогір’ї пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі 1-6° морозу, вдень 3° морозу - 2° тепла, на високогір'ї протягом доби до 9° морозу.

Будь ласка, будьте уважними на дорозі!