Конкурси на заміщення вакантних посад

Дата: 12.01.2021 09:43

05 січня 2021 року в приміщені Солотвинської селищної ради відбулися засідання конкурсної комісії. Під час засідань розглянуто документи кандидатів на посади, допуск до участі у конкурсі. Конкурсна комісія провела конкурс, який складався з двох етапів:1) письмового іспиту та проведення співбесіди з кандидатом на посаду, а саме:

• На начальника відділу культури було подану 2 кандидатури – Влад Марія Василівна та Ботош Іван Михайлович, на іспит з’явився тільки один кандидат – Влад М.В., яка була допущенна до іспиту.
  • На головного спеціаліста відділу міжнародного співробітництва та туризму  подано 3 кандидатури: 1) Буга Юрій Юрійович , 2) Мигалко Ліліана Михайлівна, 3) Кікінеджи Михайло Юрійович. На іспит з’явилася тільки одна особа – Буга Юрій Юрійович, який був допущений для  участі у  складанні іспиту.
  • На посаду головного спеціаліста загального відділу подано 3 кандидатури: 1) Чербаник Дорин Васильович  2) Йовдій Олена Юріївна 3) Врублевська Наталія Вікторівна. На іспит з’явилася тільки одна особа – Чербаник Дорин Васильович який був допущений для  участі у  складанні іспиту.

Згідно протоколу № 4 від 05 січня 2021 року  та за результатами оцінювання конкурсною комісією рекомендовано для призначення на  оголошені посади як такі, що успішно пройшли конкурс:

На посаду начальника відділу культури Влад Марію Василівну.
На посаду головного спеціаліста  відділу міжнародного співробітництва та туризму  Буга Юрія Юрійовича.

На посаду головного спеціаліста загального відділу Чербаник Дорина Васильовича.