ІНФОРМАЦІЯ ДО ВІДОМА!

Надаємо Вам лист Закарпастької ОДА до відома щодо недопущення на території області порушень під час реклами азартних ігор

17:43 30.12.2020

Старости сіл Солотвинської територіальної громади уповноважені вчиняти нотаріальні дії.

28 грудня 2020 року на виконання рішення Солотвинської селищної ради від 25 листопада 2020 року  №20 "Про уповноваження старост сіл Солотвинської селищної територіальної громади вчиняти нотаріальні дії" та розпордяження голови "Про виготовлення гербових печаток, штампів виконавчого комітету Солотвинської селищної ради для старост", з  метою вдосконалення порядку вчинення нотаріальних дій, посадовими особами органів місцевого самоврядування,  Старостам сіл Солотвинської територіальної громади було вручено гербові печатки виконавчого комітету Солотвинської селищної ради.

20:42 28.12.2020