Старости сіл Солотвинської територіальної громади уповноважені вчиняти нотаріальні дії.

Дата: 28.12.2020 20:42

28 грудня 2020 року на виконання рішення Солотвинської селищної ради від 25 листопада 2020 року  №20 "Про уповноваження старост сіл Солотвинської селищної територіальної громади вчиняти нотаріальні дії" та розпордяження голови "Про виготовлення гербових печаток, штампів виконавчого комітету Солотвинської селищної ради для старост", з  метою вдосконалення порядку вчинення нотаріальних дій, посадовими особами органів місцевого самоврядування,  Старостам сіл Солотвинської територіальної громади було вручено гербові печатки виконавчого комітету Солотвинської селищної ради.