Привітання

Вітаємо з ювілеєм начальника управління соціального захисту населення та захисту прав дітей Дудла Любов Юріївну!

Сьогодні ми вітаємо Дудлу Любов Юріївну начальницю управління соціального захисту населення та захисту прав дітей Солотвинської селищної ради– нашу ювілярку, прекрасного працівника, колегу, вірну подругу і дивовижну жінку. Пройдено значний відрізок життя, в якій було все – і радість удачі і образа розчарувань. Але, не дивлячись ні на що, Ви зуміли дійти до великої красивої дати. І в Ваші золоті п’ятдесят ми бажаємо Вам, щоб у Вашому житті було якомога більше світлих днів, щоб поруч з Вами завжди знаходилися люблячі і гідні люди. Ми впевнені в тому, що Ваші чарівність, професіоналізм і наполегливість в досягненні поставлених цілей і далі будуть приносити Вам заслужені перемоги. Здоров’я, щастя і всіх благ Вам, З днем народження!

08:13:57 20.07.2022