Вітаємо з днем народження Чербаник Галину Юріївну - начальницю відділу організаційно, кадрової та інформаційної роботи селищної ради!

Дата: 21.04.2024 09:38

Сьогодні, 21 квітня свій День народження святкує начальник відділу організаційно, кадрової та інформаційної роботи  Солотвинської селищної ради - Галина ЧербаникФото без опису

Шановна Галино Юріївно!

Прийміть щирі вітання з Днем народження! У цей святковий день від усього серця бажаємо, щоб Ваше життя було переповнене приємними моментами, добрими людьми і мирними днями.

Нехай у Вас буде те, чого Ви дійсно хочете і до чого прагнете. Нехай кожен день буде осяяний високим злетом, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання.

Бажаємо, щоб всі мрії завжди потрапляли точно в ціль, запалу енергії та сил завжди вистачало для підкорення нових вершин, а Ваше інноваційне мислення сприяло реалізації найсміливіших задумів та планів!

З повагою,

Селиищний голова                                                                              Василь Йовдій!
Колектив селищної ради!