Дата: від до Скинути

В Закарпатській області  оголошено триденну жалобу! Вічная пам’ять загиблим воїнам 128 бригади

В Закарпатській області оголошено триденну жалобу! Вічная пам’ять загиблим воїнам 128 бригади

За інформацією  керівника  Закарпатської  ОВА- В районі виконання бойових завдань трагічно загинули наші побратими, воїни 128-ї ОГШБр, які ціною власного життя захищали незалежність України від окупантів.

13:47 05.11.2023

Щиро вітаємо Солотвинську школу мистецтв з ПЕРЕМОГАМИ в Міжнародному фестивалі конкурсі "BUKOVEL-FEST 2023"!

Вітаємо учнів Солотвинської школи мистецтв, які гідно представили Солотвинську ТГ на міжнародному рівні 7 жовтня 2023 року в міжнародному фестивалі конкурсі BUKOVEL-FEST.

08:55 31.10.2023