Борець із Солотвинської громади просить допомогу в  збору коштів

Борець із Солотвинської громади просить допомогу в збору коштів

До Солотвинської селищної ради звернувся борець  101 бригади 71 батальйону наш земляк мешканець селища Солотвино Дидик Василь Володимирови ,  про допомогу в зборі коштів для ремонту та обслуговування автотранспорту і життєдіяльності роти  в якій носить службу.

17:33 19.10.2023

Навчальний візит до румунських партнерів в рамках  реалізації  транскордонного проєкту  БЕЗПЕЧНЕ МАЙБУТНЄ

Навчальний візит до румунських партнерів в рамках реалізації транскордонного проєкту БЕЗПЕЧНЕ МАЙБУТНЄ

В період 10-13 жовтня представники Солотвинської селищної ради взяли участь в навчальному візиті до міст Сігету Мармацієй та Бая-Маре в Румунії, де в рамках реалізації проєкту "БЕЗПЕЧНЕ МАЙБУТНЄ " було представлено систему відеоспостереження та дата- центр, які невдовзі запроцюють в цих двох містах.

20:30 13.10.2023

Вітаємо з перемогою СК " Марамуреш "

Вітаємо з перемогою з результатом 4:0 СК "Марамуреш" Солотвинська ТГ💪 в противобої з СФК "Сокіл" Михайлівка- Рубежівка Київської області в Чемпіонаі України серед аматорі 2023/2024  8-й тур⚽️⚽️⚽️

17:48 08.10.2023