Дата: від до Скинути

25-26 жовтня 2023 року у м. Києві відбувся lX Міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки і психології « Освіта осіб з особливими потребами в умовах миру і війни» організований Інститутом спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України.

09:40 29.10.2023

Виховний урок проведений Спілкою адвокатів Марамуреш

Сьогодні, 27 жовтня 2023 року, відбувся виховний захід проведений Спілкою адвокатів Марамуреш (Румунія), проведений в рамках проекту UNBR – FAST (Будь адвокатом у своїй школі), під час якого було проведений перший курс з різноманітними та актуальними темами, які стосуються школярів, такими як злочини, пов'язані зі статевим життям, злочини, пов'язані з насильством, злочини, пов'язані з наркотиками та комп'ютерні злочини.

09:36 28.10.2023

Лекція на тему «Особливості спілкування з дітьми, які постраждали від насильства»

Сьогодні, 27 жовтня 2023 року, відбулась лекція на тему «Особливості спілкування з дітьми, які постраждали від насильства», яка була проведена ГО «Неємія» та Службою у справах дітей Солотвинської селищної ради.

08:35 28.10.2023

Філія  "Мокрянське ЛМГ" ДП "Ліси України" інформує

Філія "Мокрянське ЛМГ" ДП "Ліси України" інформує

ДРОВА- Є  Це додатковий майданчик, через який ви зможете ознайомитися із асортиментом, який пропонують лісгоспи, цінами на продукцію, знайти найближче до себе підприємство, а також придбати дрова онлайн”

17:10 26.10.2023

Порядок позбавлення батьківських прав

Які є підстави для позбавлення батьківських прав? - це одне з найпоширеніших питань, яке надходить на сьогоднішній день до служби у справах дітей Солотвинської селищної ради.

20:17 25.10.2023

ДП "Ламелла" запрошує на роботу!!!

19 жовтня 2023 року була організована чудова екскурсія до підприємства "Ламелла"  начальником кадрів Оксаною ЧОРЕЙ, мета якої ознайомити  з відкритими вакансіями та умовами праці (безкоштовне харчування, безкоштовний транспорт на роботу та з роботи), графік роботи пн-пт 08:00-17:00.

10:35 23.10.2023

Планова перевірка джерел протипожежного водопостачання

Працівниками РВУ ГУ ДСНС та працівниками місцевої пожежної охорони проведено перевірки зовнішнього протипожежного водопостачання ці джерела використовуються МПО для гасіння пожеж та заправки водою пожежно-рятувальної техніки.

15:40 20.10.2023