Стартував сезон БУР – відбудови країни 2023: можливості для молоді

Волонтерська діяльність стала важливою складовою суспільного розвитку, основою   розбудови   громадянського   суспільства,   а   участь   у   ній  молоді   є надзвичайно  важливою. В Україні волонтерський рух завжди був популярним серед різних суспільних верств, особливо в молодіжному середовищі. Міністерство молоді та спорту України відповідно до покладених на нього завдань сприяє розвитку  волонтерської діяльності у сферах молодіжної політики, фізичної   культури   і   спорту   та    утвердження   української   національної   та громадянської  ідентичності. Надійним  партнером   Мінмолодьспорту  у  напрямі залучення молоді до волонтерської діяльності упродовж останніх шести  років є Громадська організація «Будуємо Україну Разом». У спільному партнерстві Мінмолодьспорту, ГО «Будуємо Україну Разом» (далі  –  БУР),  структурних   підрозділів  з  питань  молоді  та  спорту  обласних державних  адміністрацій  та  Всеукраїнського   молодіжного  центру  у  різних регіонах    України    проведено    близько    20-ти     всеукраїнських    молодіжних волонтерських таборів «Будуємо Україну разом», учасниками яких за цей  період стали близько 4 тис. молодих осіб. На період війни ГО «Будуємо Україну разом» адаптувалася до змін в країні та змінила акцент своєї  діяльності. Наразі БУР спільно з партнерами зосереджує свою роботу на облаштуванні просторів  тривалого перебування для внутрішньо переміщених осіб у західних та центральних регіонах України  шляхом залучення молоді до проведення волонтерських таборів.

12:41 11.05.2023

Тиждень  безпеки  в Нижньоапшанському  ліцеї  АПША

Тиждень безпеки в Нижньоапшанському ліцеї АПША

Сьогодні  Нижньо-Апшанський ліцей "Апша " провела інструктаж з безпеки разом з пожежною командою Комунального  закладу  " Центр  безпеки  громадян " Солотвинської  селищної  ради в рамках Всесвітнього дня безпеки.  Учні ліцею отримали важливі знання про те, як уникнути пожежі та як діяти в надзвичайних ситуаціях.

19:34 09.05.2023

З Днем Європи

Щороку  9 травня в Україні святкуватимуть День Європи замість Дня перемоги. Відповідний указ підписав президент Володимир Зеленський 8 травня №266/2023.

09:20 09.05.2023

День пам’яті та примирення

Сьогодні в Україні та у всьому світі відзначають День пам’яті та примирення. Другий рік поспіль українці проводять цю памʼятну дату в умовах сучасної повномасштабної війни росії проти України. Війни, в якій щодня гинуть мирні українці та наші Захисники.

17:31 08.05.2023

Навчально-польові збори випускників 11 класів Солотвинської ТГ

Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» стосовно підготовки громадян України до військової служби, з метою вдосконалення знань, умінь і навичок учнів з навчального предмета «Захист Вітчизни», визначення рівня їх готовності до строкової військової служби у Збройних силах та інших військових формуваннях України  04 травня  2023 року  за рахунок навчального часу, відведеного на вивчення предмета «Захист Вітчизни» на заключному етапі навчання були проведені одноденні навчально-польові збори з учнями 11-х класів закладів загальної середньої освіти Солотвинської територіальної громади.

17:16 08.05.2023

Службу у справах дітей Солотвинської  ТГ підключено до нової web – версії Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти»

Службу у справах дітей Солотвинської ТГ підключено до нової web – версії Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти»

4 травня 2023 року, відбулося підключення служби у справах дітей Солотвинської селищної ради до нової web - версії Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти».ЄІАС “Діти” призначена для накопичення, зберігання, обліку, пошуку та використання даних про дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, дітей, які можуть бути усиновлені, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, які тимчасово переміщені (евакуйовані) на території України, де не ведуться воєнні (бойові) дії, або за межі України, кандидатів в усиновлювачі, потенційних опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів та усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, патронатних вихователів та закладів у Єдиному банку даних.

16:01 07.05.2023