Навчально-польові збори випускників 11 класів Солотвинської ТГ

Дата: 08.05.2023 17:16

Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» стосовно підготовки громадян України до військової служби, з метою вдосконалення знань, умінь і навичок учнів з навчального предмета «Захист Вітчизни», визначення рівня їх готовності до строкової військової служби у Збройних силах та інших військових формуваннях України  04 травня  2023 року  за рахунок навчального часу, відведеного на вивчення предмета «Захист Вітчизни» на заключному етапі навчання були проведені одноденні навчально-польові збори з учнями 11-х класів закладів загальної середньої освіти Солотвинської територіальної громади.

Польові збори проводились завдяки сприянню Тячівського РТЦК та СП.