Службу у справах дітей Солотвинської ТГ підключено до нової web – версії Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти»

Дата: 07.05.2023 16:01

4 травня 2023 року, відбулося підключення служби у справах дітей Солотвинської селищної ради до нової web - версії Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти».Фото без описуЄІАС “Діти” призначена для накопичення, зберігання, обліку, пошуку та використання даних про дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, дітей, які можуть бути усиновлені, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, які тимчасово переміщені (евакуйовані) на території України, де не ведуться воєнні (бойові) дії, або за межі України, кандидатів в усиновлювачі, потенційних опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів та усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, патронатних вихователів та закладів у Єдиному банку даних.