АТ  «Закарпатгаз» інформує !

АТ «Закарпатгаз» інформує !

АТ «Закарпатгаз» є підприємством критичної інфраструктури, від безперебійної роботи якого безпосередньо залежить можливість отримання природного газу населенням, лікарнями, дитячими садками, закладами освіти, військовими частинами, рятувальними службами, правоохоронними органами підприємствами, установами, тощо. Щодня, незалежно від подій, наші фахівці забезпечують стабільне та безперебійне газопостачання постійним мешканцям та вимушеним переселенцям, що в нинішніх умовах — надзвичайно важливо. В умовах воєнного стану наші фахівці здійснюють постійний моніторинг технічного стану газопроводів, забезпечують їх експлуатацію, здійснюють локалізацію аварійних ситуацій, оперативно ліквідовують витоки газу. Повідомляємо, що на час дії воєнного стану не скасовано обов’язок споживача щодо оплати послуги з розподілу природного газу. АТ «Закарпатгаз» на сьогодні забезпечує доставку газу більш ніж 275 тисячам споживачів категорії населення і є єдиним оператором газорозподільної системи на території Закарпатської області. Враховуючи, що за останній місяць, як свідчать офіційні дані, на Закарпаття приїхало більше 1 млн вимушених переселенців, навантаження на газорозподільну систему суттєво зросло. Сплати за послугу можна через каси банків, на відділеннях Укрпошти та через будь- які онлайн платіжні системи.

12:30 13.04.2022

Інформація щодо  сюжету М -Студіо

Інформація щодо сюжету М -Студіо

В сюжеті  М- Студіо  від 09 квітня 2022 року  Вміння підлаштовуватися? Талант політика»    сказано про  те, що  Солотвинський селищний голова Йовдій Василь Михайлович був обраний  на цю посаду більшістю  голосів від політичної партії « ОПЗЖ» повідомляємо, що згідно постанови 30 Солотвинської територіальної виборчої комісії  від 27 жовтня 2020 року Йовдій Василь Михайлович  кандидат на посаду Солотвинського селищного голови  був висунутий шляхом самовисування.  Дана постанова була опублікована на офіційній сторінці Солотвинської селищної ради в мережі фейсбук від 5  листопада 2020 року.

12:32 11.04.2022

До уваги внутрішньо переміщених осіб, які прибули до Солотвинської  громади із Бучанської міської територіальної громади Київської області, а саме: м.Буча, селище Ворзель, с.Мироцьке, с. Блиставиця, с.Луб'янка, сел.Бабинці, с.Буда-Бабинецька, с. Здвижівка, с.Гаврилівка, с. Тарасівщина, с. Синяк,  с. Червоне, с. Раківка, с.Вороньківка та не зареєструвалися на території як ВПО просимо підійти

17:48 05.04.2022