Внутрішні переселенці мають можливість до 30 квітня стати на облік для отримання держдопомоги

Дата: 11.04.2022 09:09

Відповідне рішення прийняв уряд.

Так,  переселенці, які звернуться за допомогою на проживання до 30 квітня, отримають її, починаючи з березня. Держава розуміє як важко нині всім, хто через російську агресію змушений був залишити свій дім, тому старається допомогти всіма можливими способами: термін, щоб стати на облік для ВПО продовжили з 14 по 30 квітня.

Нагадуємо, що компенсація передбачає виплати 2 тис. грн дорослим, 3 тис. дітям або особам з інвалідністю.

Наразі внутрішньо переміщеним особам можна зареєструватися у Центрах надання адміністративних послуг, територіальних громадах і центрах соціального захисту. Також таку реєстрацію за деякий час можна здійснювати через "Дію".