Закарпатська ОВА відкрила спеціальні поточні рахунки для благодійної допомоги

Повідомляємо, що Закарпатською обласною військовою адміністрацією відкрито спеціальні поточні рахунки для благодійної допомоги в національній та іноземних ( долари, США, Євро) валютах .   Для зарахування коштів у національній валюті:

21:05 28.02.2022

Увага Суб'єктам господарювання Солотвинської ТГ!

УВАГА ВСІМ СУБ'ЄКТАМ ГОСПОДАРЮВАННЯ СОЛОТВИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ згідно розпорядження  начальника районної  військової адміністрації по всій території Тячівського району заборонено продаж алькогольних напоїв !

09:27 28.02.2022

Чоловіки призовного віку, які прибули на Закарпаття повинні стати на військовий облік !

Голова Закарпатської ОДА підпише відповідне розпорядження. Усі чоловіки, які є призовного віку і прибули в область як переселенці з областей де тривають бої, повинні стати на облік не пізніше 24 годин з часу прибуття. Закарпаття надає притулок жінкам та дітям, матерям, а чоловіки мають з честю захищати свою Батьківщину, – сказав Микита

23:07 26.02.2022

Про курсування місцевих жителів через центр селища Солотвино

14:42 26.02.2022