Інформація щодо сюжету М -Студіо

Дата: 11.04.2022 12:32

В сюжеті  М- Студіо  від 09 квітня 2022 року  Вміння підлаштовуватися? Талант політика»    сказано про  те, що  Солотвинський селищний голова Йовдій Василь Михайлович був обраний  на цю посаду більшістю  голосів від політичної партії « ОПЗЖ» повідомляємо, що згідно постанови 30 Солотвинської територіальної виборчої комісії  від 27 жовтня 2020 року Йовдій Василь Михайлович  кандидат на посаду Солотвинського селищного голови  був висунутий шляхом самовисування.  Дана постанова була опублікована на офіційній сторінці Солотвинської селищної ради в мережі фейсбук від 5  листопада 2020 року.

Зважаючи на вищенаведене просимо редакторів М-Студіо уважно вивчати матеріали та не розповсюджувати неправдиву інформацію  та надалі детально перевіряти інформацію з офіційних  джерел!

Також прошу  зробити спростування про висування  Йовдій Василя Михайловича від ПП « ОПЗЖ»

Протокол Солотвинської ТВК додається. https://rada.info/upload/users_files/04349691/cba9bbb5c4ba917cb309b435d0e1fb81.pdf