Привітання

Вітаємо з днем народження Йовдій Юрія Юрійовича депутата Солотвинської селищної ради, державного реєстратора відділу ЦНАП

Вітаємо з днем народження  депутата 8 скликання  Солотвинської  селищної  ради, державного реєстратора відділу ЦНАП Йовдій Юрія  Юрійовича!

09:23:32 18.10.2023

Вітаємо з ювілейним Днем народження начальника відділу культури Солотвинської селищної ради Влад Марію Василівну!

Вітаємо з ювілейним  Днем народження красиву жінку,приємну людину,начальника відділу культури Солотвинської  селищної ради Влад Марію Василівну!

09:11:55 18.10.2023

нарада

Посилання на фейсбук

16:59:55 05.10.2023

Вітаємо з днем народження начальницю фінансово-економічного управління Солотвинської селищної ради ШІМОН МАР'ЯНУ ГЕНАДІЇВНУ!

Сьогодні свій день народження святкує начальниця фінансово-економічного управління Солотвинської селищної ради ШІМОН МАР'ЯНА ГЕНАДІЇВНА!

09:02:33 30.09.2023