Про безпечність освітнього середовища

18 січня 2024 року в Нижньо-Апшанському ліцеї "Апша" встановлено металодетектор. Такі заходи впроваджують у межах реалізації доручення президента України про створення безпечного середовища для дітей.  ТОВ " Безпека Універсал" здійснило постачання та встановлення безпечного і сертифікованого арочного метелодетектора  який не містить в своєму складі wi-fi, bluetooth та засобів радіо звʼязку.   Таким чином даний встановлений металодетектор  відповідає всім вимогам і стандартам ДСТУ і являється цілком безпечним.  Сертифікат відповівдноств та адресований лист ТОВ до ліцею Апша додаються.

13:20 30.01.2024

До уваги мешканців громади! В с. Нижня Апша адміністратор ЦНАП буде надавати послуги

З метою швидкого та якісного надання адміністративних послуг та для зручності мешканців громади із 30 січня 2024 року в селі Нижня Апша (приміщення сільської ради за адресою с. Нижня Апша вул. Дібрівська 121) буде розпочато прийом адміністратором відділу «Центр надання адміністративних послуг» Солотвинської селищної ради.

19:19 29.01.2024

Благодійний Фонд «Право на захист» проводить дослідження з метою виявлення потреб дітей, яким завдано фізичну шкоду здоров’ю внаслідок воєнних дій

12:04 25.01.2024