Дата: від до Скинути

В галузі освіти Солотвинської територіальної громади проводяться кардинальні зміни завдяки ефективній роботі місцевої влади .Проводячи підсумки роботи попередніх років, визначають стратегічні пріоритети розвитку освіти , шляхи їх реалізації.  За останні 2 роки вчасно й ефективно розподілялися кошти освітньої субвенції на заробітну плату педагогам, на закупівлю нового обладнання, шкільних автобусів. Це все дякуючи селищному голові Василю ЙОВДІЙ, що є тим господарем , який закладає фундамент майбутнього територіальної громади. Питання освіти – найвищий пріоритет, адже освіта – не просто сфера життя. Вона визначає наше сьогодення і майбутнє.  В селищному бюджеті на 2023 рік є заплановано кошти для проведення ремонтів будівель ліцеїв та гімназій (фарбування фасадів , штукатурка з утепленням та перекриття покрівель та інше…..) . Завдяки будівельникам Компанія ШТОРМ з Великого Бичкова був проведений швидкий, якісний, а головне своєчасний ремонт професіоналами   Солотвинського ліцея з румунською мовою навчання «Слатина» .

18:07 07.04.2023

Важливе повідомлення від Закарпаттяобленерго щодо зниження надійності електропостачання в період 03 квітня 31 травня 2023 року

З метою  забезпечення надійного  електропостачання  споживачів  Хустського, Тячівського  та Рахівського районів ПрАТ Закарпаттяобленерго продовжує  виконувати  роботи  по ремонту повітряної  лінії  елетропередавання  110 кВ "Хуст-220- Тересва відгалуження  Буштино-110".

17:10 03.04.2023