Протягом квітня 2023 року в Солотвинській ТГ буде проведенно першість з футболу серед команд закладів загальної середньої  освіти Солотвинської ТГ на честь воїнів ЗСУ серед юнаків та юнаків 2010-2011 рр.н.

Дата: 10.04.2023 17:34

Протягом квітня 2023 року в Солотвинській ТГ буде проведено першість з футболу серед команд закладів загальної середньої  освіти Солотвинської селищної ради  на честь воїнів ЗСУ серед юнаків та юнаків 2010-2011 рр.н.

Мета і завдання змагань:
-зміцнення здоров'я дітей засобами фізичної культури та спорту;
-популяризація та розвиток дитячо-юнацького футболу;
-підвищення рівня фізичної підготовки і спортивної майстерності юних
футболістів;
-підтримання ігрової практики;
-виявлення обдарованих спортсменів Солотвинської ТГ.

Термін та місця проведення змагань серед юнаків 2010-2011 рр.:

І зона с. Біла Церква, стадіон "ОБРЕЖА" -12.04.2023 р.

ІІ зона с. Нижня Апша,  Нижньоапшанський ліцей "Апша" Солотвинської селищної ради -13.04.2023 р.

Фінал продиться в с.Біла Церква на стадіоні "ОБРЕЖА" 21.04.2023 р.

В І зоні будуь змагатися такі заклади: Білоцерківський ліцей ім. А.Чіпля, Солотвинський ліцей ім. Л.Українки, Солотвинський ліцей з угорською мовою навчання ім. Я.Бойої, Солотвинський ліцей-інтренат з румунською мовою навчання ім.М.Емінеску, Солотвинський ліцей з румунською мовою навчання "Слатина" та Середньоводянський ліцей ім. ак. В.Маріни.

В ІІ зоні змагатимуться такі заклади: Нижньоапшанський ліцей "АПША", Глибокопотіцький ліцей "Стримтура", Глибокопотіцька гімназія ім.Н.Гандик, Добрічанська гімназія "Дечебал", Топчинська гімназія " В. Александрі, та Подішорська гімназія ім. Др. Михайлєвського.

Термін та місця проведення змагань серед юнаків:

І зона с. Біла Церква, стадіон "ОБРЕЖА" -19.04.2023 р.

ІІ зона с. Нижня Апша,  Нижньоапшанський ліцей "Апша" Солотвинської селищної ради -20.04.2023 р.

Фінал продиться в с.Біла Церква на стадіоні "ОБРЕЖА" 27.04.2023 р.

Положення про проведення першості з футболу юнаків 2010-2011 рр.н

Положення про проведення першості з футболу серед юнаків