Дата: від до Скинути

Координаційний центр УАРОР розробив покроковий алгоритм дій з фіксації зруйнованого чи пошкодженого майна

Штаб з процесуальної діяльності у сфері відшкодування збитків завданих територіальним громадам при Координаційному центрі Української асоціації районних та обласних рад з питань територіальної оборони підготував покроковий Алгоритм дій з фіксації зруйнованого чи пошкодженого майна.

10:36 22.12.2022

Запрошуємо сімейних лікарів на роботу!

Комунальне некомерційне підприємство « Центр первинно медико-санітарної допомоги » Солотвинської селищної ради Тячівського району, Закарпатської  області оголошує про наявність вакантних посад лікарів загальної практики сімейної медицини ( сімейний лікар) в  Глибокопотіцьку  та Білоцерківську АЗПСМ.

12:21 19.12.2022

Прогнозовані години включення та відключення електроенергії на 19 грудня на території Закарпатської області у рамках лімітів, доведених до області НЕК «Укренерго

Увага наступна інформація поширюється з офіційного сайту Закарпатобленерго! Солотвинська селищна рада не має жодного відношення до складання графіків та відключень!

09:43 19.12.2022

Прогнозовані години включення та відключення електроенергії на 18 грудня на території Закарпатської області у рамках лімітів, доведених до області НЕК «Укренерго

10:00 18.12.2022