Дата: від до Скинути

Прогнозовані години включення та відключення електроенергії на 17 грудня на території Закарпатської області у рамках лімітів, доведених до області НЕК «Укренерго

Увага наступна інформація поширюється з офіційного сайту Закарпатобленерго! Солотвинська селищна рада не має жодного відношення до складання графіків та відключень!

09:53 17.12.2022

Прогнозовані години включення та відключення електроенергії на 15 грудня на території Закарпатської області у рамках лімітів, доведених до області НЕК «Укренерго

23:35 14.12.2022

Прогнозовані години включення та відключення електроенергії на 14 грудня на території Закарпатської області у рамках лімітів, доведених до області НЕК «Укренерго».

Увага наступна інформація поширюється з офіційного сайту  Закарпатобленерго! Солотвинська селищна рада не має жодного відношення до складання графіків та відключень!

16:14 14.12.2022

Важливе повідомлення вразливим верствам населення

З метою надання підтримки вразливим верствам населення на придбання твердого палива громадяни які не отримали  житлову субсидію у 2022 році, необхідно звернутися протягом грудня 2022  року з питання призначення житлової субсидії на придбання твердого та рідкого  пічного побутового палива і скрапленого газу та можливІ шляхи звернення за субсидією, а також надання допопомоги тим, які самостійно не взмозі подати відповідні документи.

18:31 13.12.2022

Змінити адресу реєстрації або знятись з обліку ВПО відтепер можна онлайн у застосунку Дія Дві нові послуги додано у застосунок Дія, а саме відтепер є можливість направити заяву для зміни адреси реєстрації або знятись з обліку ВПО. Про це повідомила Міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович.

18:19 13.12.2022