Дата: від до Скинути

УВАГА! Графік погодинного відключення електроенергії на території Солотвинської ТГ на 09 листопада 2022р

Нагадуємо споживачам, що такі графіки вводять тоді, коли в об’єднаній енергетичній системі України присутній суттєвий дефіцит потужності та необхідно оперативно зменшити навантаження на енергосистему.   Шановні споживачі! Ми вкотре звертаємося до вас з проханням розумно і виважено ставитися до використання електроенергії, обмежити її споживання в час пікових навантажень. Зберігаємо спокій, працюємо і тримаємо енергетичний фронт – кожен на своєму місці! Примітка: час застосування та скасування графіків може варіюватися залежно від ситуації в країні, повітряних тривог та завдань диспетчерів НЕК «Укренерго». Пресслужба ПрАТ «Закарпаттяобленерго»

12:43 08.11.2022

Інформація щодо дієвих заходів в житловій сфері, які дозволять скоротити споживання електричної енергії

Відповідно до доручення Прем'єр-міністра України Д. Шмигаля від 28 жовтня  2022 року № 28700/3/1-22 до листа Міністерства енергетики України від 19.10.2022  № КМ/1.2-4.6-15666 щодо забезпечення виконання плану заходів економного використання електроенергії населенням в період воєнного стану, просимо провести ряд дієвих заходів в житловій сфері (приватний сектор та житлові  багатоквартирні будинки), які дозволять скорити споживання електричної енергії,

16:03 07.11.2022

УВАГА! Графік погодинного відключення електроенергії на території Солотвинської ТГ на 08 листопада 2022р

11:14 07.11.2022

УВАГА! Графік погодинного відключення електроенергії на території Солотвинської ТГ на 05 листопада 2022р

14:39 04.11.2022

Заходи з енергозбереження. ДОПОМОЖИ Енергетикам користуйся розумно в правильний час

Заходи з енергозбереження У всьому світі, питання енергозбереження стає дедалі актуальнішим. Це не лише економічна вигода для споживачів та зменшення навантаження на електричні мережі, а також, що надзвичайно важливо, збереження довкілля для наших нащадків.

09:49 04.11.2022

УВАГА! Графік погодинного відключення електроенергії на території Солотвинської ТГ на 04 листопада 2022р.

17:24 03.11.2022