Актуальні питання соціальної адаптації та відновлення прав постраждалого населення внаслідок повномасштабної збройної агресії РФ проти України

Дата: 07.11.2022 14:18

Благодійною організацією„ Благодійний фонд„ Стабілізейшен суппорт сервіз” та „ ІRЕХ в Україні” розроблено Збірку методичних матеріалів щодо забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке постраждало від військової агресії РФ проти України.

Збірка методичних матеріалів була розроблена командою БО „ БД ССС” спільно з Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій у межах реалізації проекту „Єднання заради дії” роз’яснює особливості застосування законодавства у сфері соціального захисту населення,механізми реалізації прав та захисту інтересів внутрішньо переміщених осіб.

Доступ до інформаційних матеріалів за посиланням:

47YPc5i?usp=sharing