Солотвинська селищна рада
Тячівського району, Закарпатської області

Стратегія забезпечення права кожної дитини в Україні

Дата: 10.07.2024 08:55
Кількість переглядів: 203

В місті Львів проходить навчання щодо планування реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини в Україні на зростання в сімейному оточенні на регіональному та місцевому рівнях,  участь від Солотвинськох громади беруть -  Начальниця служби у справах дітей Марія Реднік разом з начальницею управління соціального захисту населення та ветеранської політики Любов Дудла проходять. 

Дане навчання організовано для представників 5 демонстраційних областей (Закарпатської, Житомирської, Харківської Полтавської та Київської) та 5 територіальних громад.

Організаторами даного семінару: Координаційний центр з розвитку сімейного виховання та догляду дітей та  Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), який співфінансується Європейським Союзом.

    Фото без описуМетою заходу – отримати знання та навички щодо планування реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини в Україні на зростання в сімейному оточенні, зокрема шляхом залучення представників регіонів та громад до планування заходів із розвитку послуг і сімейних форм виховання, які будуть включені до регіональних планів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень