8 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ПАМ`ЯТІ ТА ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Дата: 08.05.2024 14:32

Цьогоріч Україна вперше відзначає 8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. Таким чином ми приєдналися до європейської традиції.

Сьогодні наша держава вшановує памʼять загиблих і згадує кожного, хто боровся з нацизмом.

Однак, як і в ті роки, сьогодні ми воюємо з агресором. Нині цим агресором є рф. Увібравши в себе всі злочинні практики нацизму й комунізму, вона зазіхає на нашу територіальну цілісність.

Наша боротьба триває щоденно від 2014 року. І ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє.

Доземний уклін і безмежна вдячність Вам, дорогі наші ветерани! Пам'ять про подвиги заради миру та свободи завжди залишиться в наших серцях. Від щирого серця бажаємо вам мирного неба над головою, довгих років життя, міцного здоров’я, незламності духу, щастя в родинному колі, достатку, віри і впевненості в завтрашньому дні.

Пам’ятаємо! Перемагаємо! Слава Україні!Фото без опису