Закарпатська ОВА  запрошує на онлайн зустріч «Діалог влади та бізнесу»  28 березня

Дата: 27.03.2024 14:03

Закарпатська ОВА  запрошує «Діалог влади та бізнесу»

28 березня о 15.00 відбудеться онлайн зустріч «Діалог влади і бізнесу». Зікавлені особи матимуть можливість обговорити актуальні питання про  отримання дозволу на вʼїзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у 5-кілометрову прикордонну смугу.

Для розʼяснень планується залучити представників прикордонних загонів ДПС України.

Нагадуємо, що Уряд України постановою № 1292 від 7 грудня вніс зміни до Постанови КМУ від 27 липня 1998 р. № 1147 «Про прикордонний режим».

Змінами передбачено, що громадяни України, іноземці та особи без громадянства мають право в’їжджати у контрольований прикордонний район, перебувати, проживати або пересуватися в його межах на підставі документів, що посвідчують їх особу.

Крім того, зміни передбачають обмеження у вільному в'їзді, перебуванні, проживанні, провадженні робіт й пересуванні осіб у прикордонній смузі. Зазначимо, що це ділянка місцевості завширшки 5 кілометрів від лінії державного кордону.

Запрошуємо долучитися і запросити зацікавлених субʼєктів господарювання.

Посилання на Zoom:

Код доступу: