Проведено ІІ етап змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" у Солотвинській територіальній громаді

Дата: 04.03.2024 14:20

У Солотвинській територіальній громаді, в рамках проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч», який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського, проведено ІІ етап змагань, серед учнів закладів загальної середньої освіти, з черліденгу та футзалу. У змаганнях з черліденгу брали участь 2 команди – І місце зайняла команда Солотвинського ліцею імені Лесі Українки Солотвинської селищної ради; у змаганнях з футзали брали участь 6 команд – І місце зайняла команда Солотвинського ліцею імені Лесі Українки Солотвинської селищної ради.

Змагання з волейболу заплановані на 09 березня 2024 року, у яких беруть участь 5 команд юнаків, та команди дівчат.

Вдячні керівникам закладів освіти та вчителям фізичного виховання за підготовку учнів та сприяння у проведенні змагань.

Бажаємо успіхів.