Оголошено набір до Третьої штурмової бригади!

Дата: 27.02.2024 17:22

Фото без описуОголошено набір до Третьої штурмової бригади!

Вони кришили російські війська на Київщині та десантувалися в оточений Маріуполь, штурмували окупанта на Запоріжжі, переможним маршем заходили у Херсон та тримають оборону Бахмуту.

Наші командири — азовські ветерани. Наші бійці — досвідчені та фахові військові. Ти знатимеш і вмітимеш усе, що повинен і навіть більше.

Наші інструктори та міжнародні стандарти підготовки зроблять з тебе профі. А в міцному військовому побратимстві ти знайдеш своїх.

Заходь на рекрутинговий сайт і обирай вакансію: https://recruiting.ab3.army/

Твої побратими вже тут.

Вривайся у вирішальну битву!

Твої командири чекають на тебе.

З нас — бойова підготовка, повне забезпечення та західна техніка. З тебе — залізна мотивація вчитися та бажання їб*шити русню.

Єдність, братерство та легендарні битви — гарантуємо. Служба в Третій Штурмовій стане найкращими роками твого життя.

Повний супровід оформлення у підрозділ, забезпечуємо транспорт та житло для рекрутів з регіонів. Переведення для чинних військовослужбовців ЗСУ, НГУ, ДССТ, ДПСУ.