Солотвинська селищна рада
Тячівського району, Закарпатської області

Швидко та ефективно рятувати людей у горах

Дата: 05.02.2024 19:15
Кількість переглядів: 500

Фото без опису

Найбільша проблема швидкої допомоги - вчасно приїхати до людини на виклик але найтяжче це робити, взимку.

 05 лютого "Аварійно-рятувальне відділення Центру безпеки громадян" співпрацювали з працівниками екстреної медичної допомоги. 

 На «103» поступив дзвінок і на допомогу виїхала бригада швидкої екстреної допомоги але авто забуксувало в мокрому снігу на півдорозі до пункту призначення. Для вирішення проблеми викликали на допомогу рятувальників «Аварійно-рятувальногго відділення ЦБГ».

До будинку пацієнта, на одну з віддалених вуличок с. В. Боуц, добралися фахівці «АРВ ЦБГ»  щоб не втрачати дорогоцінний час, евакуювали хворого на спеціальному автомобілі, спустили донизу та передали фахівцям бригади екстреної медичної допомоги для подальшої госпіталізації.Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних