Привітання селищного голови Василя Йовдій з Різдвом Христовим

Дата: 06.01.2024 09:09

Шановні жителі Солотвинської територіальної громади!

Щиро вітаю всіх християн, що святкують за Юліанським календарем, зі світлим святом Різдва Христового!

На жаль, цьогорічне свято не таке радісне і не таке щасливе, як хотілося б кожному з нас. Ми не знаємо, чи буде сьогодні черговий обстріл, чи буде електроенергія в будинках, чи ми при свічках молитимемося Богу і проситимемо його захисту. За родинним столом багато кому не вистачає найдорожчих серцю людей, багатьох розділяють війна і кордони…

Але я впевнений, світло і радість нам дарують не святкові вогні, а тепло наших сердець, єднання та вдячність, які простягаються від наших домівок до фронтових окопів.

Як жодні злі сили не змогли перешкодити народженню Божого дитяти, так ніщо не зможе зупинити нас на шляху до Перемоги! Адже навіть після найтемнішої ночі завжди настає світанок.

Тож славімо Господа нашого Ісуса Христа, продовжуймо вірити в Збройні сили України та цінуймо найдорожче, що в нас є - своїх рідних та нашу Україну.

Бажаю, щоб Господь народився у серці кожного і щоб радість його народження була з нами завжди.

З Різдвом Христовим!

З повагою - селищний голова Василь Йовдій!