"Вечір романсу і не тільки..."

Дата: 29.11.2023 17:17

"Вечір романсу і не тільки..."

27 листопада у стінах Солотвинської школи мистецтв, відбувся чудовий захід, який об'єднав серця присутніх" Вечір романсу і не тільки..." З давніх-давен людина прагнула відобразити в художній формі глибину своїх почуттів, найпотаємніші порухи душі. Поезія і музика пішли з одного джерела – з душі людини, з глибинного світу її почуттів. Інакше хіба могло б виникнути таке диво, як пісня, та ще й лірична, Радісна й журлива, сповнена тривоги і мрій про щастя, вона стала постійним супутником людини. Пам'ять серця глибша від пам'яті розуму, зберігає ту пісню – вічну музику поколінь. Упродовж віків, подібно до інших жанрів мистецтва, пісні безперервно розвивалися, народжувалися нові їх різновиди. Збагачувався внутрішній світ людини – розширювалася сфера ліричної пісенності, поступово виробився її новий жанр – романс. Романс – це цілюще джерело, з якого ми черпаємо почуття краси, ніжності, вічності. Це надзвичайно правдивий, довірливий і світлий витвір людського таланту, людської долі.

Цей жанр у теперішній час дуже потрібний, і ми раді, що змогли його відтворити! Справжній романс народжується не щодня. І тому, він має здатність торкатися золотих струн душі, грати всіма барвами людської особистості. Саме так зворушили серця присутніх наші виконавці.