Розпорядження голови Закарпатської ОВА "Про введення в дію рішення ради оборони області" від 15 грудня 2023 року "Про посилення заходів безпеки на території Закарпатської області"

Дата: 04.01.2024 10:57

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

15.12.2023                                      м. Ужгород                                                № 1155

Про введення в дію рішення ради оборони області

Відповідно до статті 119 Конституції України, статей 6, 27 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статей 4, 8 і 15 Закону України „Про правовий режим воєнного стану”, статті 14 Закону України „Про оборону України”, законів України „Про затвердження Указу Президента України ,,Про введення воєнного стану в Україні”, „Про затвердження Указу Президента України ,,Про продовження строку дії воєнного стану в Україні”, указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 ,,Про введення воєнного стану в Україні” (зі змінами), № 68/2022 ,,Про утворення військових адміністрацій”, постанови Кабінету Міністрів України від  21 березня 2007 року № 507 „Про затвердження Положення про раду оборони Автономної Республіки Крим і області”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2022  року № 181-р „Питання запровадження та забезпечення здійснення заходів правового режиму воєнного стану в Україні”:

1. Увести в дію рішення ради оборони області від  15 грудня 2023 року № 47 „Про посилення заходів безпеки на території Закарпатської області”.

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова обласної державної  адміністрації – начальник обласної  військової  адміністрації

Віктор МИКИТА

Р І Ш Е Н Н Я № 47

ради оборони області

15 грудня 2023 року

Про посилення заходів безпеки на території Закарпатської області

Заслухавши інформацію із питань порядку денного,  ВИРІШИЛИ:

1. Головному управлінню Національної поліції в Закарпатській області, Управлінню Служби безпеки України в Закарпатській області, 27 та 94 загонам прикордонної служби, Ужгородському зональному відділенню військової служби правопорядку розробити план заходів щодо запобігання, виявлення та припинення незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки, виявлення і перекриття каналів їх надходження та посилення контролю за використанням зареєстрованої зброї, недопущення неконтрольованого розповсюдження зброї, спецзасобів, боєприпасів та вибухівки.

2. Головному управлінню Національної поліції в Закарпатській області, Управлінню Служби безпеки України в Закарпатській області посилити заходи безпеки закладів освіти; культури; охорони здоров’я; соціального захисту населення та інших  установ соціально-гуманітарної сфери; органів державної виконавчої влади; органів  місцевого самоврядування з метою забезпечення належних умов їх роботи, особистої безпеки працівників та  інших осіб, які перебувають у цих приміщеннях,  дотримання вимог громадського порядку, особливо під час проведення масових заходів.

3. Головному управлінню Національної поліції в Закарпатській області, 27 та 94 загонам прикордонної служби посилити заходи контролю на в’їзді в область із залученням кінологічної служби та технічних засобів, за допомогою яких здійснюється виявлення зброї, боєприпасів та вибухівки.

4. Рекомендувати органам місцевого самоврядування прийняти рішення щодо підвищення рівня безпеки дітей, які навчаються в закладах освіти, шляхом встановлення на входах до закладів рамок стаціонарного металодетектора та інших технічних засобів. Встановити чергування правоохоронців та служб охорони в закладах освіти.

Голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації – голова ради оборони області

Віктор МИКИТА

Начальник відділу оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату обласної військової адміністрації – секретар ради оборони області

Ігор НАУМОВ