Оголошується конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності виконавців робіт з землеустрою і виготовлення містобудівної документації

Дата: 04.01.2024 10:50

Оголошується конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності

виконавців робіт з землеустрою і виготовлення містобудівної документації

Відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт з землеустрою і виготовлення містобудівної документації Солотвинська селищна рада повідомляє про проведення конкурсного відбору виконавців щодо виготовлення містобудівної документації – детальних планів територій в с. Нижня Апша:

- Детальний план території по вул. М. Марини в с. Нижня Апша, щодо зміни цільового призначення земельної ділянки у землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд ;

- Детальний план території по вул. Борканюка в с. Нижня Апша, щодо зміни цільового призначення земельної ділянки у землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд ;

- Детальний план території по вул. Пятра в с. Нижня Апша, щодо зміни цільового призначення земельної ділянки у землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд ;

- Детальний план території по вул. Мочера в с. Нижня Апша, щодо зміни цільового призначення земельної ділянки у землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд ;

- Детальний план території по вул. Дібрівська в с. Нижня Апша, з метою відводу у власність  земельної ділянки у землі для гаражного будівництва ;

- Детальний план території по вул. Студентська в с. Нижня Апша, , з метою відводу у власність  земельної ділянки для ОСГ;

- Детальний план території по вул. Борканюка в с. Нижня Апша, щодо зміни цільового призначення земельної ділянки у землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі;

- Детальний план території по вул. Субсекціє в с. Нижня Апша, з метою відводу у власність  земельної ділянки у землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд;

Конкурс відбудеться: 15.01.2024 р. о 10 год. 00 хв. за адресою: 90575, селище міського типу Солотвино, Тячівський район, Закарпатська область, вулиця Харківська, 1, в приміщенні адміністративної будівлі Солотвинської селищної ради, телефон для довідок: 0982899299 – Павловська Наталія Володимирівна.

Мета розроблення ДПТ - визначення та уточнення планувальних та містобудівних умов і обмежень, параметрів забудови окремої земельної ділянки в межах території розроблення ДПТ у встановленому чинним законодавством порядку.

Кінцевий термін подання документів – за чотири робочих дні включно до оголошеної дати проведення конкурсу.

Вимоги до оформлення конкурсної документації: Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті з описом підтверджуючих документів і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

До підтверджуючих документів належить:

• Заява на участь у конкурсі за встановленою формою;
  • копія установчих документів суб’єкта оціночної діяльності;
  • копії сертифікатів ;
  • інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи спеціалістів, які працюють у його штатному складі або  залучаються ним.

До підтверджуючих документів можуть додаватися рекомендації та висновки контролюючих органів та інших державних установ щодо практичної діяльності претендентів.

Вимоги до учасників конкурсу:

• наявність спеціалістів з відповідними сертифікатами які працюють у його штатному складі або залучаються ним.