Міжшкільний семінар вчителів початкових класів Солотвинської територіальної громади

Дата: 10.11.2023 17:51

9 листопада 2023 року на базі Середньоводянського ліцею імені академіка Василя Маріни проведено семінар вчителів початкових класів Солотвинської територіальної громади.

Стартував міжшкільний семінар презентацією ліцею, яку провела в.о. директора - Маріна Діна Іванівна. Зустріч пройшла на високому рівні та позитивних емоціях. Вчителі ліцею демонстрували свій досвід роботи, обмінювались думками.

Проведено відкриті уроки: урок-подорож з математики в 3-А класі (вчитель - Шіман Ніца Юріївна) та урок-квест з предмету "Я досліджую світ" в 4-АБ класах (вчителі - Гузова Маріанна Михайлівна та Гузо Ануца Іванівна).

"Найдорожчі слова" - це тема виховного заходу, який презентували всі учні початкової ланки ліцею.

Щирі вітання учням і велике спасибі всім вчителям, які були задіяні в цьому заході.