16 листопада 2023 року , на базі « Інклюзивно - ресурсного центру » Ірц Солотвинської Селищної Ради відбулося засідання Круглого столу на тему « Організаційно- методичні засади функціонування ІРЦ : актуальні питання» за участю партнерів Шкільного центру Інклюзивної освіти Сігету Мармацієй та Реабілітаційного центру для дітей - інвалідів Сігету Мармацієй ( Румунія). З вітальним словом гостей заходу привітав селищний голова Василь Михайлович Йовдій , директор Шкільного центру Інклюзивної освіти Сігету Мармацієй Ліліана Марія Вірста, директор Реабілітаційного центру дітей - інвалідів Сігету Мармацієй Флорін Пуц та директор ІРЦ Солотвинської селищної ради Віра Стойка.

Було підписано Меморандуми про співпрацю між ІРЦ та вище згаданими інклюзивними закладами м. Сігет Мармацієй .

Під час засідання Круглого столу було розглянуто та обговорено ряд питань , що стосуються інклюзивної освіти в Україні та Румунії . Фахівці ІРЦ презентували свою роботу , а саме - діагностику під час проведення комплексної психолого- педагогічної оцінки розвитку дитини.

Щиро вдячні партнерам з Румуніі за іхній візит до нас та ту величезну підтримку, яку ми відчуваємо у важкий для нашої країни час.

Працюємо задля Перемоги !

Все буде Україна !