В Закарпатській області оголошено триденну жалобу! Вічная пам’ять загиблим воїнам 128 бригади

Дата: 05.11.2023 13:47

Фото без описуЗа інформацією  керівника  Закарпатської  ОВА- В районі виконання бойових завдань трагічно загинули наші побратими, воїни 128-ї ОГШБр, які ціною власного життя захищали незалежність України від окупантів.

6 листопада на території Закарпаття оголошено триденну загальнообласну жалобу, будуть приспущені державні прапори, щоранку о 9:00 вшановуємо пам’ять воїнів хвилиною мовчання, у храмах різних конфесій області відбудуться богослужіння.

Наші герої живі до тих пір, поки живе пам’ять про них і їхні подвиги.

🇺🇦 Вічна пам’ять полеглим воїнам!

Слава Україні!

Героям слава!

Смерть ворогам!

Керівництво області просить краян, громади, підприємців у закладах громадського харчування утриматися в наступні декілька днів від будь-яких розважальних заходів, концертів тощо.