Вітаємо з ювілеєм в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту Солотвинської селищної ради Гузову Олену Нуцівну

Дата: 03.11.2023 08:05

Вітаємо з ювілейним днем народження в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту Солотвинської селищної ради

Гузову Олену Нуцівну!

Нехай Вам повсякчас таланить на однодумців, колег, доброзичливих, порядних людей, які привноситимуть у ваше життя яскраві, теплі події, множитимуть успіхи та додаватимуть джерельної наснаги в ім’я творення добробуту освітянської галузі та успіхів учнівської молоді рідної громади! Нехай кожен день буде наповнений розумінням близьких та колег, а будні будуть цікавими, різноманітними, не лягаючи важким тягарем на плечі.

Зичимо Вам і Вашій родині миру, міцного здоров’я, невичерпної енергії, окриленого настрою, щастя і добра!

З повагою, селищний голова Василь Йовдій!

колектив селищної ради