Виховний урок проведений Спілкою адвокатів Марамуреш

Дата: 28.10.2023 09:36

Сьогодні, 27 жовтня 2023 року, відбувся виховний захід проведений Спілкою адвокатів Марамуреш (Румунія), проведений в рамках проекту UNBR – FAST (Будь адвокатом у своїй школі), під час якого було проведений перший курс з різноманітними та актуальними темами, які стосуються школярів, такими як злочини, пов'язані зі статевим життям, злочини, пов'язані з насильством, злочини, пов'язані з наркотиками та комп'ютерні злочини.

Захід відбувся в Нижньоапшанському ліцеї «Апша» Солотвинської селищної ради, у якому взяли участь понад 200 учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти (ліцеїв) з румунською мовою навчання Солотвинської селищної ради.

Щиро вдячні гостям за якісний та змістовний виступ, який слухачам сподобався, а також керівництву закладу освіти за підготовку та прийом гостей.