Заняття в класі безпеки Солотвинської ТГ

Дата: 07.10.2023 09:51

Клас безпеки - це нова необхідність, продиктована сьогоденням. У цьому кабінеті проводяться заняття та тренінги з пожежної безпеки, евакуації, першої допомоги, безпеки на дорозі та інших аспектів безпеки.

3 метою виховання у підростаючого покоління базового поняття основ безпечного середовища, яке містить у собі знання з правил пожежної безпеки, мінної безпеки та цивільного захисту в цілому, засвоєння алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру, ДСНС спільно з МОН здійснює роботу щодо створення в закладах освіти класів безпеки, функціонування яких буде задіяно у виховному й освітньому процесі та направлено на вивчення основних вимог пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності в цілому.

Навчання в класах безпеки здійснюється зокрема відповідно до програм з навчальних предметів «Основи здоровʼя» та «Захист України».

В одному з таких класів, який недавно відкрито в Солотвинській ТГ, були проведені заняття із залученням фахівців ДСНС та закладів освіти громади.

Використані матеріали Головного управління ДСНС України у Закарпатській області