Солотвинська ДЮСШ бере участь у ДЮФЛ Закарпаття

Дата: 29.09.2023 21:41

На початку вересня розпочалася Дитяча юнацька футбольна ліга Закарпаття.

Чотири вікові групи представили нашу ДЮСШ Солотвинської ТГ. Без втрат виступила старша група 2009-2010 р.н. з командою Хустецька Долина : ми виграли 4-0, та з ФК Кіреші наші хлопці перемогли з рахунком 2-0. Команда 2011-2012 р. н. програла команді Хустецькій Долині на останніх секундах матчу зі штрафного, дуже сумнівний штрафний, проте другу гру перемогли в грі з достатньо хорошим суперником ФК Кіреші - 2-0. Визначилися Попілян Іван(Ромаріо) , новачок нашої команди та Мойш Юрій (Курі).

Не дуже впевнено виступила команда 2012-2013р.н. , в результаті дві поразки.

Наймолодша 2013-2014 р.н. команда виступила дуже впевнено : чотири виграші , дві ремізи та дві поразки, але одну поразку ми оскаржили, бо в одній з ігор імовірно грав поставний гравець. За нашу команду забили: Штефан Василь, Феде Василь, Марина Юрій, Йовдий Василь.

Вітаємо наших мододих гравців  та бажаємо  подальших  успіхів!