Помічник шерифа: змагайся та вигравай»

Дата: 26.05.2023 17:27

Помічник шерифа: змагайся та вигравай», — під таким гаслом у #СолотвинськійТГ відбулися спортивні заходи до Дня поліцейського офіцера громади . #5_років_ПОГ.

В змаганнях брали участь команди із представників кожного ліцею нашої громади.

Спортивні заходи проводились в Солотвинському ліцеї ім.Л Українки

Після підведення підсумків змагань всі учасники отримали заслужені нагороди. Усі команди турніру були відзначені дипломами та сувенірами, які символізували їхню вагому участь у цьому особливому заході.

Всі команди гідно змагались та показали хороші вміння та знання, а призерами стали:

І місце зайняли господарі турніру команда Солотвинського ліцею ім Л.Українки;

ІІ місце команда Солотвинського ліцею ім.Яноша Бойоі;

ІІІ місце Солотвинській ліцей "Слатина "

Поліцейський офіцер громади – це наступний крок у реформі Національної поліції. Його основна мета – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, в Солотвинській громаді зараз працюють 3 поліцейські офіцери громади:

Микулянич Євген Іванович;

Банк Іван Іванович;

Фединець Василь Володимирович.

З нагоди святкування 5-ої річниці ПОГ нашим офіцерам громади вручено подяки від керівництва Солотвинської ТГ

Бажаємо Вам міцного здоров’я, наснаги та оптимізму.

Дякуємо за те, що забезпечуєте спокій та правопорядок в нашій громаді, та підтримуєте патріотичне виховання молодого покоління українців.

Висловлюємо подяку всім причетним людям, завдяки яким проведення даного заходу стало сьогодні можливим.

Дякуємо всім військовослужбовцям, які дають нам змогу жити в мирі, забезпечують спокій на території нашої держави, заради чого ми – зараз можемо проводити такі заходи.