ЦНАП Солотвинської селищної ради підписав Меморандум про вступ до Всеукраїнської асоціації ЦНАПів

Дата: 01.08.2023 19:19

Сьогодні  в Солотвинському ЦНАПі  керівниця Варга  Дарина  підписала  Меморандум про вступ до Всеукраїнської асоціації ЦНАП.

Для двостороннього  підписання  Меморандуму  в Солотвинську громаду завітала Наталія  Шамрай  директорка департамент ( ЦНАПу) Київської  міської ради.

Також були присутні  Тімур Аверін Начальник  Тячівської  військової  адміністрації  та Богдан  Макусій  керуючий справами виконавчого  комітету  Солотвинської  селищної  ради.

Дарина Варга представила присутнім  як працює Цнап та презентувала досягнення яких вдалось  досягти.

За словами  керівниці  ЦНАПу - "Це важливий крок у розвитку  центру, який дозволить нам отримувати підтримку від інших ЦНАПів, обмінюватися досвідом та навчатися у найкращих практиків.

Впевнена,що цей союз стане потужною платформою для розвитку сфери надання адміністративних послуг в Україні."

Всеукраїнська асоціація ЦНАП – це всеукраїнська громадська організація, яка об’єднує центри надання адміністративних послуг з усієї України. Асоціація створена з метою сприяння розвитку центрів надання адміністративних послуг, підвищення якості надання адміністративних послуг та захисту прав громадян.

Вступ до Всеукраїнської асоціації ЦНАП надає можливість:

* брати участь у спільних проектах та заходах Асоціації

* отримувати консультації та підтримку від експертів Асоціації

* обмінюватися досвідом з іншими центрами надання адміністративних послуг

* підвищувати свою кваліфікацію

* представляти інтереси Вашого центру на всеукраїнському рівні.

Ми впевнені, що співпраця з Всеукраїнською асоціацією ЦНАП буде корисною для ЦНАПу  селищної  ради