В Солотвинській громаді відзначили день медичного працівника

Дата: 27.07.2023 23:36

Сьогодні – День медичного працівника. Починаючи з 2023 року в Україні це свято відзначається 27 липня, - відповідний Указ Президента України Володимира Зеленського було підписано 13 червня цього року

Розпочали захід традиційно гімном  України, далі  вшанували полеглих героїв та медиків.

З нагоди професійного свята відбулися урочистості: спільнота медпрацівників нашої громади приймала вітання від заступника селищного голови Юрія Дана, медичного директора Нижньо апшанської лікарні Василя Марини, керівника центру первинної медико-санітарної допомоги Нелі Дан.

"В усі складні часи, які ми переживаємо в останні роки, медики – на передовій боротьби: і під час пандемії коронавірусу, і зараз, в часи російського вторгнення, ви працюєте на благо людей, - відзначив у вітальному слові Юрій Дан. - Я безмежно дякую кожному з вас за щоденну працю та відповідальне ставлення до своїх обов'язків!"

Нагороджені грамотами  від імені селищної  ради,  КНП  Нижньоапшанської лікарні та КНП  Центр  первинної  медико-санітарної допомоги  цьогорічні ювіляри.

Директор  Нижньо-Апшанської лікарні та в.о директора ЦПМСД  прозвітуваои про роботу закладів  охорони здоров’я  в нашій  громаді.