ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

Дата: 24.07.2023 17:22

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

Єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (єдиний внесок) - консолідований страховий внесок, збір якого здійснюється до системи загальнообов'язкового державного соціального страхування в обов'язковому порядку та на регулярній основі з метою забезпечення захисту у випадках, передбачених законодавством, прав застрахованих осіб на отримання страхових виплат (послуг) за діючими видами загальнообов'язкового державного соціального страхування (соціальні гарантії на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, пенсійне забезпечення та інші виплати).

Відповідно  до чинного законодавства єдиний соціальний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

Наявність  заборгованості по сплаті єдиного соціального внеску – це не лише недоотримання коштів державою, а ще й втрата особами, які підлягають загальнообов’язковому страхуванню страхового стажу, а також права на пенсію.

Тільки сумлінне ставлення платників до своїх обов’язків щодо своєчасної сплати єдиного соціального внеску та розуміння необхідності термінового погашення заборгованості дозволить вирішити проблему створення нових боргів.

Переглянути  інформацію щодо заборгованості зі сплати єдиного внеску можливо в “Електронному кабінеті платника”, обравши в меню приватної частини кабінету “Стан розрахунків з бюджетом”.

З метою погашення існуючої заборгованості зі сплати єдиного внеску Головне Управління пенсійного фонду України в Закарпатської області надає перелік фізичних – осіб підприємців та юридичних осіб, які мають заборгованість по єдиному соціальному внеску станом на 01.07.2022р.

Перелік боржників