Важливо ! На території Солотвинської громади діє обмеження руху великовагового та великогабаритного транспорту.

Дата: 19.07.2023 19:35

Доводимо до відома громадян, суб'єктів підприємницької діяльності громади, що на території селища Солотвино відповідно до рішення 53 від 04 червня 2021 року діє обмеження руху великовагового та великогабаритного транспорту по комунальним дорогам місцевого значення на території зони відпочинку "Солені озера"

Наполегливо  просимо  дотримуватися   даних обмежень щоб не створювати  затори та обмежувати вільний рух інших автотранспортів!

,Дано доручення селищного голови поліцейським офіцерам громади забезпечити виконання даного рішення та притягувати до адміністративної відповідальності порушників!!!Фото без опису